Zomer aan de Oevers: Expeditie Ghoybos
Van 7 juli t/m 30 augustus staat Kaag en Braassem wederom in het teken van natuur en het leven in en op het water tijdens Zomer aan de Oevers. Natuurorganisaties Blauwe Zone, Groen Licht, Kaag, Braassem Zoemt, IVN Natuureducatie en gemeente Kaag en Braassem organiseren samen met andere lokale organisaties verschillende activiteiten voor jong en oud.
Gezonde oevers
De oevers in dit waterrijke gebied zijn van grote waarde voor planten, dieren én mensen. Ze zorgen voor biodiversiteit, wateropvang en recreatie. Tijdens de activiteiten ontdek je hoe we samen kunnen bijdragen aan het behoud van deze waardevolle natuur.
Zo steek je bij natuurbelevingstuin De Bult de handen uit de mouwen en helpt bij het aanleggen van een vissenhotel; schuil-, voed- en leefplek voor vissen. Of ga op pad met een gids naar een bijzondere plek: een afgesloten stuk van de Hanepoel waar je door de weilanden loopt en met een vlot het water over gaat.
Wil je deze zomer ook mee op pad?
Collega’s Lena Grunicke en Rianne Schiebaan nemen je graag mee naar Zomer aan de Oevers: Expeditie Ghoybos
Waar en wanneer:
Zaterdag 15 augustus van 10.00 tot 11.30 uur.
De locatie is Speelheuvel Ghoybos in Oud Ade.
Voor wie:
De activiteit is voor alle leeftijden.
Goed om te weten:
Bij sterk uiteenlopende leeftijden en interesses wordt de groep opgesplitst in een educatieve rondleiding door het Ghoybos en een speelse speurtocht met de kinderen.
Aanmelden:
Wil je meedoen? Via deze link kun je je aanmelden.
Bekijk het volledige programma via ivn.nl/zomeraandeoevers