Infinity Pool op de Utrechtse Heuvelrug niet voor niets een prijswinnaar!
Tijdens het Europese Biotop-congres in Wenen werden een aantal prijzen verdeeld op het gebied van natuurlijk zwemwater. Zowel in de categorie Swimming Pond als in de categorie Living Pool won de Koninklijke Ginkel Groep de eerste prijs!
Deze week lichten we de infinity pool op de Utrechtse Heuvelrug uit die er vandaar ging met de eerste prijs in de categorie Living Pool.
Iedere duik in deze infinity pool staat garant voor een stukje vakantiegevoel. De wens van onze opdrachtgever was om een tuin en natuurgezuiverd zwembad te realiseren wat past bij de omgeving. Dit zwembad loopt optisch over in het bosrijke gebied.
Dit zwembad van 15 x 5 meter is energie-neutraal aangelegd en de luchtgekoelde warmtepomp is aangesloten op zonnepanelen. Verder is het bad voorzien van een natuurstenen inlooptrap en ledverlichting.